piątek, 21 września 2012

Alfabet Luxielle, czyli co uwielbiam:)


A jak Aparat fotograficzny - Swojego Nikona mam bodajże przez trzy miesiące, a zrobiłam już więcej zdjęć niż poprzednią cyfrówką przez całe jej życie.

B jak Blogowanie - Jak wiecie, to moja wielka pasja, która niestety pochłania większość wolnego czasu, aczkolwiek jest bardzo przyjemna.

C jak Cuda - Niczym śp. Wisława Szymborska ukryta pod postacią podmiotu lirycznego w wierszu "Jarmark cudów", staram się dostrzegać cuda wszędzie i czerpać radość z każdej wykonywanej czynności.
D jak Deszcz - Jestem dość nietypową osobą: nie lubię przebywać na świeżym powietrzu, więc uwielbiam deszcz, jako że to dobra wymówka do siedzenia w domu. Kocham także zapach tego opadu atmosferycznego.
E jak Ekologia - Całkowicie stoję po stronie ekologów, którzy mądrze radzą, jak dbać o naszą planetę. Ludzie! Jeżeli dalej będziemy tak zanieczyszczać Ziemię i wykorzystywać jej zasoby naturalne, niedługo stracimy jedyne znane nam miejsce zdatne do życia!

F jak Fantazja - Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam zagłębiać się w swoich wyobrażeniach. Wymyślam opowiadania, różne wersje swej przyszłości, snuję domysły i knowania:)

G jak Grafika komputerowa - To jedno z moich hobby. W przyszłości chciałabym iść na studia związane z grafiką komputerową. Uwielbiam też rysować.

H jak Herbata - Lubię ją bardziej niż wszystkie soczki, cole i spółki razem wzięte.

I jak Ideały - Wyznaję zasadę, że istnieją zjawiska idealne, tylko trzeba umieć je znaleźć.

J jak Języki obce - Wiem, to może wydawać się niewiarygodne, lecz ja kocham uczyć się języków obcych i podobno mam do tego talent. Obecnie uczęszczam na angielski i niemiecki, chciałabym zacząć łacinę oraz fancuski, ale, niestety, brakuje mi czasu.

K jak Książki - Niejednokrotnie wspominałam, iż kocham książki i za moje ulubione dosłownie oddałabym życie. Mam także nadzieję (myślę, że całkiem realną) na karierę pisarki. Dla mnie nie liczy się gatunek czy rodzaj - czytam wszystko, co mi w łapki wpadnie.

L jak Listy - Bardzo lubię dostawać listy (jak również pocztówki) i nawet trochę żałuję, że razem z moją ukochaną ciocią z formy pisanej przeszłyśmy na elektroniczną.

M jak Marzenia - No, te to są nieodłączną częścią mego jakże pełnego upadków i wzlotów życia.

N jak Nakrycia głowy (kapelusze) - Ku swemu rozczarowaniu, posiadam jedynie trzy kapelusze, z czego tylko jeden nadaje się do noszenia na co dzień.

O jak Odpoczynek -  Czego w sobie nienawidzę? Jestem leniwa niczym nie wiem co.

P jak Podróże - W szczególności te dalekie i zagraniczne. Ale Polskę też kocham.

R jak Rupiecie wszelkiej maści - Najchętniej założyłabym prywatne muzeum, w którym gromadziłabym przeróżne bibeloty: figurki, filiżanki i inne ozdóbki.

S jak Słodycze - Staram się je jeść jak najrzadziej, chociaż kocham czuć smak czekolady w ustach. Ale, jak kiedyś rzekła mądrze Amanda Seyfried, "co to za życie bez ciastek i lodów":)

T jak The Sims 3 - Najlepsza gra komputerowa wszech czasów. Kiedyś nawet prowadziłam bloga poświęconego Simsom (kilk).

U jak Ubrania - Ach, moda, moda, moda! Ta pełni ważną rolę w życiu każdej dziewczyny.

W jak Wegetarianizm - W tej kwestii nikt nie może mnie zrozumieć: "Mięso mi smakuje, ale nie lubię go jeść." Czy to naprawdę takie trudne? W smaku nie jest złe, lecz mam wyrzuty sumienia, że dopuściłam się zbrodni przeciwko zwierzętom:(

Z jak Zwierzęta - Związane z powyższym. Kocham zwierzęta chyba nade wszystko i, niczym Nieesia25 jestem "wszechzwierzakolubna":)
Kto przeczytał całość, gratuluję:) 

3 komentarze:

  1. OO, Simsy! Też uwielbiam tę grę :) Lubię też deszcz, ale właśnie nie dlatego, żeby siedzieć w domu, tylko żeby sobie połazić w deszczu :)

    OdpowiedzUsuń

Nie radzę umieszczać w komentarzu adresu bloga, czy też różnorakich wariacji "zapraszam do mnie", ponieważ tylko marnujecie czas, ja i tak do Was zajrzę. Dziękuję za każdy miły komentarz.

Please do not add your blog's address. I'll visit you. Thank you for every nice comment:)