piątek, 11 października 2013

Krótki wypad do Warszawy - sejm, senat, starówka i "Niewidzialna wystawa"

Wiecie co? Nie ma to jak szkolna wycieczka do Warszawy. Z rąbniętą klasą i jeszcze bardziej (co jednak jest możliwe o.O) rąbniętą wychowawczynią. Tym niemniej było świetnie.

Jako pierwszy odwiedziliśmy budynek sejmu i senatu. W środku bardzo mi się podobało, wnętrze zostało zaprojektowane z ogromnym wyczuciem. Szczególną uwagę radzę zwrócić na drobne szczegóły, takie jak wzory na suficie lub kształt poręczny, ponieważ są naprawdę klimatyczne. Możecie się śmiać, że piszę głównie o wystroju sejmu i senatu, ale w sumie to to mnie tam najbardziej interesowało:)

Następnym punktem była warszawska starówka - Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta i urocze kamieniczki dookoła. To chyba moje ulubione miejsce w całej Warszawie. Rok temu też tu byłam i tak samo mi się podobało, choć wtedy nie zaliczyłam wypadu na pizzę z koleżanką;)
Na koniec poszliśmy na "Niewidzialną wystawę". Nie zdradzę, co to dokładnie jest, bo być może ktoś z Was będzie miał okazję jeszcze ją "obejrzeć". Moim zdaniem jest wspaniale zrobiona i naprawdę warto się na nią wybrać. Zdecydowanie polecam!

4 komentarze:

  1. Świetny post!♥ Cudowny blog!♥ Bardzo mi się tu podoba więc co powiesz na wspólną obserwację ?:) Zaobserwuj i napisz mi w komentarzu na moim blogu. Abym mogła się odwdzięczyć. A jeśli nie chcesz to po prostu zignoruj to pytanie :) buźka :*

    OdpowiedzUsuń

Nie radzę umieszczać w komentarzu adresu bloga, czy też różnorakich wariacji "zapraszam do mnie", ponieważ tylko marnujecie czas, ja i tak do Was zajrzę. Dziękuję za każdy miły komentarz.

Please do not add your blog's address. I'll visit you. Thank you for every nice comment:)